uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті

Зміст

 • Меблі з ДСП: переваги та недоліки

  На сьогоднішній день ДСП – найпоширеніший матеріал для виготовлення меблів різного призначення. Доступна ціна – не єдина його перевага. Спочатку виробники меблів називали ДСП "ідеальною деревиною", завдяки високим механічним властивостям, поліпшеним у порівнянні з натуральним масивом дерева.

  Це високоміцний і рівномірний матеріал, який легко піддається механічному оздобленню і не боїться біологічних ушкоджень (розвиток плісняви, грибка, псування комахами). На відміну від дерева, ДСП не має сучків, порожнин, тріщин, не розсихається від неправильного сушіння чи зберігання.
  2019-05-07
 • Вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  Шановні друзі, покупці та партнери! Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Ми дякуємо Вам за виявлену увагу та інтерес до наших товарів, а також нескінченну довіру до нас. Будемо щиро раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів і в наступному році. Бажаємо Вам сімейного щастя, душевної радості, кохання в серці та бездоганної якості у кожному виборі!
  2019-01-09
 • Оригінальні вішаки в передпокої

  Особливу цінність вішак представляє в тому випадку, коли габарити приміщення не дозволяють помістити повноцінну гардеробну шафу. Тоді вішак стає незамінним функціональним елементом, здатним звернути на себе особливу увагу. Однак обмежений простір кімнати тягне за собою досить жорсткі вимоги до вигляду та розмірів меблів. Віддаючи перевагу будь-якій моделі, необхідно звернути увагу не тільки на форму, але і на міцність виробу.
  2018-11-08
 • Дизайнерські підлогові вішаки

  На щастя, далеко в минулому залишилися ті часи, коли товари були в дефіциті, а ті, що надходили в продаж, були класичними, стандартними і не блискучими оригінальністю. Сьогодні не модно жити "як усі". Кожен може висловити свою індивідуальність так, як бажає, та наскільки дозволяють можливості. Облаштовуючи своє житло, людина намагається самовиразитися, виявити своє “Я” та отримати естетичне задоволення від навколишнього оточення.
  2018-10-03
 • Персональний підлоговий вішак для школяра

  Якщо у вашому будинку є дитина, то вам, звичайно, знайомі всі прекрасні періоди його життя та розвитку: пелюшки, ходунки, садок, і, нарешті, школа… Шкільні роки – особливий час у житті дитини, вона чекає на нього з нетерпінням та величезним бажанням стати дорослішим та самостійнішим. Для батьків це не менш важливий період – необхідно правильно підготувати своє дитя до дорослого життя, закласти в нього основи дисципліни, порядку та відповідальності.
  2018-07-20
 • Підлоговий вішак в офіс

  Облаштовуючи нове офісне приміщення, першими і необхідними деталями інтер'єру стають столи, стільці і, звичайно ж, підлоговий вішак. Вішак в офіс - необхідна річ не тільки для співробітників, що працюють в ньому, а й для всіх відвідувачів, які можуть зайти до Вас в гості або по діловому питанню. Чому набагато привабливіше купити вішак підлоговий в офіс, а не використовувати її настінний варіант? Вибір стає очевидним, тому як офіси - це орендовані приміщення, а орендодавець не завжди вітає ініціативу зміни інтер'єру шляхом монтажних робіт.
  2018-07-06
 • Сучасний комп'ютерний стіл у стилі "LOFT"

  Знаменитий індустріальний стиль "лофт", що прийшов до нас зі Штатів, став особливо популярним і затребуваним останнім часом. Його обирають люди, які люблять свободу, практичність, оригінальність та мінімалізм. На перший погляд здається, що стиль лофт характеризується обмеженими матеріальними можливостями, проте це зовсім не так, насправді його відносять до переліку найдорожчих світових стилів.
  2018-06-27
 • Запрошуємо до співпраці дизайнерів!

  Ми, компанія “Fenster”, найбільший виробник підлогових вішаків та предметів інтер'єру з натурального дерева та металу в Україні. Вже понад 25 років ми займаємося виготовленням підлогових вішаків для одягу, банкеток, офісних крісел та стільців, декоративних підставок, столів та торшерів, а також інших виробів. Висока якість продукції та довіра партнерів – найголовніший пріоритет у нашій справі. Активний зворотний зв'язок із клієнтами дозволяє нам не лише розширювати асортимент продукції, а й впроваджувати у виробництво найновіші та найсучасніші ідеї.
  2018-06-19
 • Підлоговий вішак для одягу

  Передпокій власної оселі зробити комфортним та затишним дуже легко. Не завжди передпокій буває величезним за своїми розмірами, а навпаки іноді дуже скромним, в залежності від планування будинку або квартири. Але всіх їх об'єднує один предмет інтер'єру, без якого передпокій не називався би саме так, де людина вдягається, або роздягається декілька разів на день. Купити вішак в передпокій обов'язок кожної сучасної людини.
  2018-05-04
 • Підлоговий вішак в сучасних інтер'єрах

    Очевидно, що атмосфера, затишок та комфорт сучасного інтер'єру залежать від кількох факторів: це і оформлення дизайну приміщення, і якість виконаного ремонту, а також чистота та благоустрій. Враховуючи те, що гардероб кожної сім'ї становить чимало речей, наведення порядку в них є важливим моментом для кожного.
  У європейських країнах вже давно практикують планування вбиральні кімнати в проекті приватного будинку або квартири. 2018-01-23