uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Сучасний комп'ютерний стіл у стилі "LOFT"

Сучасний комп'ютерний стіл у стилі "LOFT"

Сучасний комп'ютерний стіл у стилі LOFT

Знаменитий індустріальний стиль "лофт", що прийшов до нас зі Штатів, став особливо популярним і затребуваним останнім часом. Його обирають люди, які люблять свободу, практичність, оригінальність та мінімалізм. На перший погляд здається, що стиль лофт характеризується обмеженими матеріальними можливостями, проте це зовсім не так, насправді його відносять до переліку найдорожчих світових стилів.

Відомо, що “лофт” було створено 40-х роках 20 століття промислових районах Манхеттена. Внаслідок того, що оренда землі в центрі міста значно зросла, більшість мануфактур були змушені переїхати на околиці, а промислові будівлі, що порожні, з часом почали здавати під житло за невелику плату. Упорядкування та утримання виробничих приміщень вимагало чималих сил та засобів, тому простий робочий контингент практично не міг дозволити собі такі апартаменти. Натомість творчій богемі така ідея припала до смаку. Представники прекрасного набували таких горищ як майстерні і житла одночасно. Незабаром проживання в лофтах стало надмірно популярним та дорогим, а приміщення у цьому стилі розцінювалися як елітні.

Інтер'єр у стилі лофт припадає до душі активній молоді, творчим та креативним людям, які цінують вільне планування, достаток світла та повітря. Меблі лофт, як правило, використовуються не тільки для свого основного призначення, але і як елемент зонування приміщення. Ми створили цілу серію виробів даного стилю, новинкою нашого виробництва став письмовий стіл лофт, представлений у кількох варіантах.
Стіл “Вега 1” – створений за всіма параметрами стилю, дотримуючись правила "мінімум захаращень, більше свіжого повітря та простору". Каркас столу виготовлений із металевої труби квадратного перерізу зі стороною 20 мм та покритий порошковою термофарбою чорного кольору. Стільниця виконана з якісного ДСП товщиною 32 мм у чотирьох варіантах кольору: "венге", "коричневий", "дуб" та "кантрі". Конструкція спроектована таким чином, що ніжки забезпечують максимальну стійкість на поверхні, а відкритий низ робить більш просторою кімнату.

Головною перевагою даної моделі є простора стільниця, яка дозволяє комфортно розміститися людині, що пише, і зручно працювати за комп'ютером або ноутбуком, а також з літературою або діловою документацією. Прості форми та мінімум обробки надають виробу не лише характерної брутальності, а й практичності та довговічності. Конструкція моделі дуже вдало відповідає вимогам стилю, в ній гармонійно з'єднані грубий темний метал і дерево, а ДСП у кольорі "кантрі" характеризується додатковою рисою лофта - наявністю стильних написів по всій поверхні стільниці. Ми створили цей варіант для тих, хто бажає купити комп'ютерний стіл у мінімалістичному стилі, без зайвих елементів декору та функціоналу. Він не захаращує простір кімнати, виглядає стильно, але просто відповідно до стильових особливостей.
Друга наша новинка виробництва – це комп'ютерний стіл “Вега 2” – це трохи вдосконалена модель, яка відрізняється від попередньої наявністю фронтальної стінки. Знаючи, що стиль лофт в інтер'єрі передбачає поділ приміщення на функціональні зони, ми створили даний варіант виробу, який дає можливість використовувати стіл не лише за прямим призначенням, але і як елемент для зонування простору. Завдяки наявності передньої стінки, можна чіткіше виділити межі робочої зони і створити певний візуальний акцент на ній.
Стіл “Вега 3” також створено відповідно до стильових канонів лофта. Він виготовлений із міцного металу, пофарбованого в чорний колір, та потужної стільниці з ДСП. Конструкція дуже проста і лаконічна, прямі геометричні форми основи створюють чіткий зовнішній вигляд, а темний холодний метал підкреслює контраст виробу.

Ця модель особлива тим, що доповнена функціональною етажеркою. Габаритні розміри поличок дозволяють помістити лоток для офісного паперу, папки, книги та інше. Цей стіл чудово підійде як письмовий для навчання вашої дитини. На ньому можна вільно помістити комп'ютер і всі навчальні приладдя, включаючи настільну лампу. Діловий та практичний дизайн даної моделі, а також суворе поєднання холодного металу та ДСП під дерево дозволяють використовувати цей стіл як офісний. Він ідеально впишеться в офіційний інтер'єр будь-якого приміщення та створить у ньому робочу атмосферу.

Серія наших столів спроектована для всіх, хто займається розумовою або офісною діяльністю, відповідно до вимог ергономічних параметрів меблів. Адже комфорт в умовах роботи – головний пріоритет, який забезпечує максимальний позитивний результат, а правильно організоване робоче місце – запорука здоров'я та вдалого робочого дня.

Придбати стіл можна у нас на сайті fenster.ua. Ми представляємо найширший асортимент сучасної та високоякісної продукції з дерева та металу для дому та офісу. Наша продукція вже багато років радує покупців своєю функціональністю, зручністю та надійністю. Вибирайте в каталозі потрібний виріб та переконайтеся в цьому особисто!