uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Оригінальні вішаки в передпокої

Оригінальні вішаки в передпокої

Оригінальні вішаки в передпокої
Нестандартні предмети інтер'єру стали особливо популярними останнім часом. Вішаки-дерева, вішаки-квіти, вішаки-сходи здатні не лише прикрасити передпокій або хол, а й стати його невід'ємною та функціональною частиною.

Особливу цінність вішак представляє в тому випадку, коли габарити приміщення не дозволяють помістити повноцінну гардеробну шафу. Тоді вішак стає незамінним функціональним елементом, здатним звернути на себе особливу увагу. Однак обмежений простір кімнати тягне за собою досить жорсткі вимоги до вигляду та розмірів меблів. Віддаючи перевагу будь-якій моделі, необхідно звернути увагу не тільки на форму, але і на міцність виробу.

 

Сучасні вішаки виробляють із натурального дерева, металу або пластику у поєднанні з декоративною фурнітурою або без неї. Якщо облаштування вашого передпокою передбачає максимальну економію простору, то доцільно купити настінний вішак. Настінний вішак має низку переваг - не вимагає установки, займає мало місця, є можливість розміщення гачків на різній висоті з урахуванням зростання всіх членів сім'ї, це особливо зручно у сім'ї, де є діти. Як правило, оригінальність моделі залежить від форми вішака та виду гачків – це можуть бути дерев'яні сучки, ковані ріжки чи пластмасові фігурні деталі. Якщо вам необхідно візуально збільшити простір, використовуйте спеціальний прийом “вільної підлоги” – не розташовуйте під настінним вішаком нічого, що може обмежити сприйняття.

Особливо цікаво виглядає в інтер'єрі вішак-дерево. Моду на оригінальні вішаки для одягу запровадили італійські дизайнери у 1970-х роках. Вони створили величезний вішак-кактус із полікарбонату зеленого кольору, виріб вмить став популярним. Пізніше актуальну тему продовжили інші дизайнерські школи – у Британії, Голландії, Німеччині та Іспанії. Не менш популярну модель створили шведські дизайнери – вони зробили вішак у вигляді дерева, зайвий раз підкреслюючи натуральність виробництва та турботу про екологічність продукції.

 

Такий нестандартний вішак для підлоги здатний не тільки урізноманітнити інтер'єр, але і створити арт-об'єкт, що привертає увагу. Навіть якщо немає необхідності функціонального використання вішака в даний період, він залишиться важливим атрибутом приміщення та центром підвищеної уваги.

Сьогодні також популярні підлогові вішаки на коліщатках, що підвищують зручність при експлуатації та мобільність виробу. Такі моделі дозволяють вільно переміщати вішак з одягом холом або коридором. Крім того, існують моделі із системою регулювання висоти. Така конструкція дозволяє легко зі звичайного вішака зробити вішак для дітей.

Серед оригінальних новинок виробництва можна виділити найбільш функціональні вироби, такі як міні-передпокій – суміщений вішак з підставкою для взуття. Якщо ваш хол незначних розмірів і необхідно облаштувати гардероб з мінімальною витратою площі, такий набір буде дуже доречним. Підлоговий дерев'яний вішак для одягу здатний прийняти на зберігання верхній одяг усієї родини, а підставка для взуття вміщує значну кількість пар взуття.

Якщо у вас просторий будинок, можна купити підлогову стійку для одягу або відкриту шафу, його конструкція може бути різноманітною – з рейлом для тремпелів, додатковими полицями для одягу та взуття, а також можлива наявність дзеркала. Така модель вішака - дуже успішна технологія, т.я. дозволяє поєднати всі необхідні елементи вбиральні в одному виробі. Виріб може бути доповнений гачками для зберігання ключів, сумок та відділом для парасольок. Існують також промислові моделі на колесах, які значно спрощують можливість переміщення стійки з одягом.
Як показує практика, за бажанням, незалежно від побутових та матеріальних можливостей, кожен може купити підлоговий вішак оригінального вигляду та привнести до свого інтер'єру особливу та неповторну атмосферу.