Адрес интернет магазина Украина, г. Чернигов, ул. Гребинки, 128 График работы. 8:00 до 21:00 Без выходных Смотреть на карте
Mask
Украинский производитель
напольных вешалок и предметов интерьера
Найти нас на карте
ГРАФИК РАБОТЫ:
8:00 до 21:00 Без выходных
Главная Статьи Вішалка підлогова в офіс

Вішалка підлогова в офіс

Облаштовуючи нове офісне приміщення, першими і необхідними деталями інтер'єру стають столи, стільці і, звичайно ж, підлогова вішалка. Вішак в офіс - необхідна річ не тільки для співробітників, що працюють в ньому, а й для всіх відвідувачів, які можуть зайти до Вас в гості або по діловому питанню. Чому набагато привабливіше купити вішалку підлогову в офіс, а не використовувати її настінний варіант?.. Вибір стає очевидним, тому як офіси - це орендовані приміщення, а орендодавець не завжди вітає ініціативу зміни інтер'єру шляхом монтажних робіт.
 
Істотна вигода від покупки вішалки в офіс?

1. Вішалка в офіс не вимагає додаткового монтажу до стін та підлоги.
2. Вільний доступ до одягу. Такий одяг добре провітрюється і краще зберігає зовнішній вигляд.
3. Підлогову стійку для одягу легко переставити на нове місце при необхідності.
4. Розбірну конструкцію, вішалку просто транспортувати при переїзді або брати з собою на виїзні заходи.

Компанія «Fenster» вже більше 25-ти років займається виробництвом даної продукції. У нас величезний досвід і високі стандарти якості, перевірені часом. Серед широкого асортименту в нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати дерев'яні підлогові вішалки, такі як «Олімп», «Абсолют», «Женева», а також купити металеву вішалку в офіс серії «Меркурій». Художні елементи металевих вішалок створені методом холодної ковки за шаблоном. Достатня кількість гачків для одягу, а також додаткових гачків для сумок і парасольок забезпечують оптимальне використання такої стійки в офісах з великою кількістю персоналу.

Мобільна вішалка в офіс сформує приємне перше враження у клієнта. Висока оцінка про компанію багато в чому залежить і від зовнішньої презентації свого приміщення. Серед великого асортименту, який постійно оновлюється новими моделями, присутні так звані дизайнерські вішалки. «Діана» та «Ліон» якраз уособлюють в собі естетичну красу та надійну витривалість на довгі роки користування. Ми використовуємо найміцніші матеріали, натуральна деревина берези ідеально підходить для такої ексклюзивної композиції. Така особливість робить вішалку підлогову невід’ємним предметом інтер’єру будь якого приміщення.

Цінами магазину ви будете приємно вражені, адже вони найнижчі в Україні. Купити вішалку в офіс в Києві або в іншому місті Ви можете, оформивши замовлення по одному з наших телефонів. На всі питання щодо товару або способу доставки відповість компетентний менеджер. Ми працюємо з усіма провідними транспортними вантажоперевізниками, можлива адресна доставка.