uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Підлоговий вішак в офіс

Підлоговий вішак в офіс

Облаштовуючи нове офісне приміщення, першими і необхідними деталями інтер'єру стають столи, стільці і, звичайно ж, підлоговий вішак. Вішак в офіс - необхідна річ не тільки для співробітників, що працюють в ньому, а й для всіх відвідувачів, які можуть зайти до Вас в гості або по діловому питанню. Чому набагато привабливіше купити вішак підлоговий в офіс, а не використовувати її настінний варіант?. Вибір стає очевидним, тому як офіси - це орендовані приміщення, а орендодавець не завжди вітає ініціативу зміни інтер'єру шляхом монтажних робіт.
 
Істотна вигода від покупки вішака в офіс?

1. Вішак в офіс не вимагає додаткового монтажу до стін та підлоги.
2. Вільний доступ до одягу. Такий одяг добре провітрюється і краще зберігає зовнішній вигляд.
3. Підлогову стійку для одягу легко переставити на нове місце при необхідності.
4. Розбірну конструкцію, вішак просто транспортувати при переїзді або брати з собою на виїзні заходи.

Компанія «Fenster» вже більше 25-ти років займається виробництвом даної продукції. У нас величезний досвід і високі стандарти якості, перевірені часом. Серед широкого асортименту в нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати дерев'яні підлогові вішаки, такі як «Олімп», «Абсолют», «Женева», а також купити металевий вішак в офіс серії «Меркурій». Художні елементи металевих вішаків створені методом холодної ковки за шаблоном. Достатня кількість гачків для одягу, а також додаткових гачків для сумок і парасольок забезпечують оптимальне використання такої стійки в офісах з великою кількістю персоналу.

Мобільний вішак в офіс сформує приємне перше враження у клієнта. Висока оцінка про компанію багато в чому залежить і від зовнішньої презентації свого приміщення. Серед великого асортименту, який постійно оновлюється новими моделями, присутні так звані дизайнерські вішаки. «Діана» та «Ліон» якраз уособлюють в собі естетичну красу та надійну витривалість на довгі роки користування. Ми використовуємо найміцніші матеріали, натуральна деревина берези ідеально підходить для такої ексклюзивної композиції. Така особливість робить вішак підлоговий невід’ємним предметом інтер’єру будь якого приміщення.

Цінами магазину ви будете приємно вражені, адже вони найнижчі в Україні. Купити вішак в офіс в Києві або в іншому місті Ви можете, оформивши замовлення по одному з наших телефонів. На всі питання щодо товару або способу доставки відповість компетентний менеджер. Ми працюємо з усіма провідними транспортними вантажоперевізниками, можлива адресна доставка.