uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Запрошуємо до співпраці дизайнерів!

Запрошуємо до співпраці дизайнерів!


Ми, компанія “Fenster”, найбільший виробник підлогових вішаків та предметів інтер'єру з натурального дерева та металу в Україні. Вже понад 25 років ми займаємося виготовленням підлогових вішаків для одягу, банкеток, офісних крісел та стільців, декоративних підставок, столів та торшерів, а також інших виробів. Висока якість продукції та довіра партнерів – найголовніший пріоритет у нашій справі. Активний зворотний зв'язок із клієнтами дозволяє нам не лише розширювати асортимент продукції, а й впроваджувати у виробництво найновіші та найсучасніші ідеї.

Ми запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах дизайнерів інтер'єрів, які бажають урізноманітнити свої творчі проекти якісними, стильними та індивідуальними виробами з натурального дерева та металу. Ми пропонуємо Вам вигідні умови співпраці та високоякісну продукцію власного виробництва, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів серії ISO 9001.

Співпраця з дизайнерами інтер'єру може здійснюватись у кількох напрямках – від приватного замовлення створених нами виробів до втілення в життя Ваших авторських ескізів та ідей. У нашому виробництві використовуються тільки якісні та екологічно безпечні матеріали. Ми впевнені, що наша плідна співпраця розширить можливості обох сторін та дозволить створити найкращі творчі проекти.

 
Чому варто вибирати нас?
  • ми є виробниками, а значить, співпраця з нами буде більш вигідною для Вас.;
  • у нас найширший асортимент продукції з натурального дерева та металу;
  • у виробництві ми використовуємо тільки якісні матеріали, які відповідають вимогам екологічності та безпеки;
  • ми виробляємо вироби на сучасному імпортному устаткуванні, яке забезпечує їм високу якість, надійність та довговічність;
  • у нас Ви отримаєте індивідуальні умови співпраці та персональні дизайнерські знижки;
  • ми можемо втілити в життя Ваші найкращі ідеї та рішення!