uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Персональний підлоговий вішак для школяра

Персональний підлоговий вішак для школяра

Персональний підлоговий вішак для школяра

Якщо у вашому будинку є дитина, то вам, звичайно, знайомі всі прекрасні періоди його життя та розвитку: пелюшки, ходунки, садок, і, нарешті, школа… Шкільні роки – особливий час у житті дитини, вона чекає на нього з нетерпінням та величезним бажанням стати дорослішим та самостійнішим. Для батьків це не менш важливий період – необхідно правильно підготувати своє дитя до дорослого життя, закласти в нього основи дисципліни, порядку та відповідальності.
Кажуть, лад у голові починається з ладу в будинку. Якщо змалку привчити дитину правильно організовувати свій простір і акуратно ставитися до іграшок і речей, то їй набагато простіше буде справлятися з тим хаосом предметів і справ, які очікують його в майбутньому.

Щоб викликати в дитині бажання вчитися і бути прикладом, створіть у його кімнаті комфортну атмосферу, що надихає. Охайний зовнішній вигляд учня – першочергова запорука його успіху, тому важливо забезпечити дитині комфортне місце для збереження шкільної форми.
Підлоговий вішак-слуга створений спеціально для того, щоб забезпечити компактне та зручне місце для зберігання одягу. Дитячий вішак допоможе дитині правильно розміщувати та акуратно зберігати свої речі, привчить її до самостійності.

 
Підлоговий вішак має ряд переваг, в порівнянні з шафою:

 
  1. Речі краще провітрюються та просушуються.
  2. Виключена можливість контакту з одягом, який “линяє” та залишає сліди.
  3. Всі елементи костюма можна розташувати та зберігати поруч.
  4. Речі знаходяться у відкритому доступі, що не потребує додаткових рухів тіла та зусиль.
  5. При необхідності вішак можна легко перемістити в потрібне місце.
Ми пропонуємо широкий асортименти костюмних вішаків, серед яких можна виділити кілька варіантів для школярів. Для учнів-початківців ми пропонуємо купити підлоговий вішак "Кроха" - він виготовлений з натурального масиву берези, пофарбований в яскраві кольори, які так подобаються дітям. Габаритні розміри вішака (ВхШхГ) 105x39x22 см, вона дуже зручна для дитини, дозволяє розміщувати на окремих паралельних стійках верхню частину костюма (піджак або сорочку), а також низ - штани або спідниці, на нижній поличці можна поставити пару взуття.

Підлоговий вішак “Затишок 2” – також подвійний, виготовлений з натурального дерева, покритий двокомпонентним поліуретановим лаком, габаритні розміри (ВхШхГ) трохи більші за попередню модель - 113x42x37 см. Він чудово підійде учням як початкових, так і старших класів.

Костюмний підлоговий вішак “Комбі” – подібний до попереднього варіанту, його розміри (ВхШхГ) 112x44x25 см. Ця стійка дуже компактна і мобільна, завдяки наявності коліс, що обертаються, навіть маленька дитина легко зможе переставити її в потрібне місце.

Ми пропонуємо найширший асортимент якісних та безпечних виробів для дітей та їхніх батьків, які допоможуть зробити Ваш будинок більш комфортним та затишним, а кожен Ваш день – життєрадісним та безтурботним.