uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі, покупці та партнери! Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Ми дякуємо Вам за виявлену увагу та інтерес до наших товарів, а також нескінченну довіру до нас. Будемо щиро раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів і в наступному році. Бажаємо Вам сімейного щастя, душевної радості, кохання в серці та бездоганної якості у кожному виборі!

Поспішаємо повідомити Вам про те, що у 2019 році компанія FENSTER позиціонує себе не просто великим вітчизняним виробником, а Всеукраїнською Фабрикою №1, брендом високої якості. Ми активно працюємо у напрямі розширення існуючого асортименту товарів, а також створення нової лінії продукції. Відтепер ми акцентуємо увагу не тільки на виробництві вішакыв для підлоги, стійок для одягу, банкеток і пуфів, столів, крісел або дзеркал. Ми створили на виробництві масштабний додатковий цех і тепер орієнтуємось на виробництво повноцінних меблів.

Ми, як і раніше, експериментуватимемо і створюватимемо продукцію різних стильових напрямків від класики до лофта. Як показує багаторічний досвід виробництва, наші клієнти дуже різноманітні: більшість їх залишається вірною класичному стилю в інтер'єрі, тому вибирає продукцію строгих і лаконічних форм без радикальних особливостей. Ми маємо величезний вибір виробів даного стилю в кожній категорії: костюмні вішалки для підлоги, відкриті шафи, банкетки, пуфики, торшери, дзеркала та інше.

Однак не можна не відзначити той факт, що чимала частина наших покупців – це молоді та креативні люди, які віддають перевагу новим і оригінальним стильовим напрямкам, бажають вигідно відрізнятися від навколишнього світу не тільки в особистих аспектах, але й при оформленні домашнього інтер'єру.

За рік, що минув, асортимент нашої продукції значно поповнився виробами в стилі “лофт”, що особливо популярний не тільки в Україні, а й за її межами. Несподіване поєднання холодного металу та дерева (або ДСП) дуже вдало вписується в оформлення сучасних приміщень. На перший погляд здається, що вироби у стилі лофт дещо брутальні та холодні, але ситуацію кардинально змінює доповнення теплим фактурним деревом. Цей модний напрямок надихнув нас на створення низки моделей у категоріях: стійки для одягу та столи.

Ми продовжуємо виробляти продукцію з натурального дерева та металу за оптимальною ціною без посередників. Як сировину ми використовуємо лише безпечні в екологічному сенсі матеріали, які мають сертифікати якості, що підтверджують. Висококваліфіковані фахівці виробництва та сучасне імпортне обладнання дозволяють випускати якісну та унікальну продукцію, яка вже завоювала симпатії тисяч наших покупців та зайняла найзатишніші місця у їхніх будинках.

За більш ніж 25-річний термін перебування компанії FENSTER на ринку виробництва меблевих товарів, ми надійно зарекомендували себе серед наших клієнтів та партнерів. Це дозволило зайняти лідируючі позиції в даному сегменті та надати покупцям товари високої якості. Протягом усього періоду розвитку компанія напрацювала базу надійних та перевірених постачальників сировини та матеріалів, постійно удосконалює асортимент своєї продукції з урахуванням потреб та смаків покупців, а також розвиває маркетингові комунікації в усіх напрямках.

 
Ми пропонуємо Вам низку переваг при купівлі наших вішаків:
  1. Товар вітчизняного виробника, якість якого підтверджена багаторічним досвідом роботи та необхідними сертифікатами якості – це найкраща альтернатива виробам невідомого походження, завезеним із Китаю;
  2. Ми реалізуємо продукцію через власний інтернет-магазин fenster.ua без посередників, тому наша ціна – найнижча з усіх можливих;
  3. Наші постійні покупці завжди нагороджуються приємними бонусами або додатковими знижками, тому вони звертаються до нас знову та знову.;
  4. Наші дизайнери та майстри виробництва завжди тримають руку “на пульсі”, асортимент продукції постійно оновлюється відповідно до модних тенденцій ринку та потреб покупців.;
  5. Наш головний пріоритет – це якість нашої продукції. Ми гарантуємо високу якість наших виробів та даруємо Вам можливість комфортної та безпечної експлуатації товарів протягом усього терміну їхньої служби.