uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Дизайнерські підлогові вішаки

Дизайнерські підлогові вішаки

Дизайнерські підлогові вішаки

На щастя, далеко в минулому залишилися ті часи, коли товари були в дефіциті, а ті, що надходили в продаж, були класичними, стандартними і не блискучими оригінальністю. Сьогодні не модно жити "як усі". Кожен може висловити свою індивідуальність так, як бажає, та наскільки дозволяють можливості.
Облаштовуючи своє житло, людина намагається самовиразитися, виявити своє “Я” та отримати естетичне задоволення від навколишнього оточення. Як правило, ті, хто має можливість вибирати, віддають перевагу ексклюзивним виробам, в яких відображено індивідуальний стиль, особливий підхід до життя та харизматичний характер.

Дизайнерські меблі все частіше використовуються в наші дні, вони дозволяють створити неповторну атмосферу і унікальний інтер'єр, що привертає увагу. Чому люди віддають перевагу дизайнерським вішакам для одягу? По-перше, дизайнерські вироби дуже естетичні, вони виглядають особливо красиво та привабливо. Такі вішаки засновані на оригінальності та неповторності, що вигідно виділяє їх серед маси інших.

По-друге, сировина та матеріали для виробництва цієї категорії товарів проходять ретельніший технічний контроль, а, отже, готовий продукт відповідатиме вищим показникам якості.
По-третє, особлива увага при розробці та проектуванні виробу приділяється його ергономічності та функціональності. Як правило, дизайнер націлений на випуск не просто красивого продукту, але, в першу чергу, зручного та здатного найкраще виконувати свою основну функцію.

Крім того, асортимент продукції від дизайнера не обмежується стандартними шаблонами та рішеннями, навпаки, представляється широка різноманітність непередбачуваних поєднань матеріалів та форм, величезна кількість творчих ідей.

 

Особливою увагою останнім часом удостоєні вішаки із натурального дерева, створені у вигляді реального дерева. Ця еко-ідея стала все більш популярною і затребуваною, дизайнери набули величезного натхнення в натуральних мотивах і створили вішаки-дерева, які приносять у наше цифрове життя частинку природи.
Багата на форми природа дарує безліч ідей для творчості, а дивовижна фантазія дизайнерів дозволяє створювати оригінальні та неповторні речі для наших інтер'єрів.

Цінність вішака-дерева полягає в тому, що це насамперед арт-об'єкт, який привертає увагу і створює природну атмосферу в приміщенні. Лише потім це вішак, що дозволяє зберігати одяг, сумки та головні убори. Як показує практика, вішаки-дерева відмінно підходять для передпокою або приймальні, вони миттєво привертають увагу гостей або відвідувачів і вказують на оригінальний смак та харизматичність господаря будинку чи керівника офісу. Ми створили колекцію, в якій дизайнерський вішак наділений всіма перевагами натурального дерева, як основного матеріалу виготовлення, а також різноманіттям форм та видів.

 
Модель "Амарант"

Створена як гардеробний вішак для дому чи офісу. Вона виготовлена ​​з натурального масиву берези, має стійку та міцну дерев'яну основу, в якій зафіксовано дві симетричні стійки. Стійки-дерева містять кілька пар гачків-гілок, призначених для розміщення одягу та головних уборів. Колірна гамма виробу поєднує яскравий і насичений червоний акцент, що привертає моментальну увагу, і спокійну сіру основу, що приглушує цю активність. Стійка підлогова може бути придбана для стильного та сучасного домашнього інтер'єру, а також як оригінальний офісний вішак.
 
Модель "Малібу"

Циліндрична основа вішака виготовлена ​​з натурального масиву берези, покритої двокомпонентним лаком для надійного захисту поверхні. Сам циліндр схожий на пуф, по периметру він має поролонову підкладку та оздоблення з екошкіри. Стійки вішаки міцні, металеві, покриті термостійкою фарбою. Завдяки наскрізному проходженню через кришку циліндра вони надійно зафіксовані у вішаку і здатні витримати навантаження одягом. Особливість даного вішака - це дерев'яні кулі-наконечники, які виконують роль гачків. Достатньо накинути одяг на кулю або зафіксувати за допомогою капюшона.
 
Модель "Амстердам"

Низ  вішака дерев'яний, спроектований у формі куба, який формує потужну та стійку основу. Таке дизайнерське рішення забезпечує виробу не лише оригінальний зовнішній вигляд, а й необхідну стійкість на поверхні. Завдяки важкій основі вішак не здатний перевернутися навіть при максимальному навантаженні речами.
Конструкція моделі складається з чотирьох потужних симетричних стояків, з'єднаних між собою металевими вставками. Кожна стійка має по два різноспрямовані гачки. Гачки металеві, стилістично доповнені дерев'яними наконечниками. Завдяки тому, що гачки "дивляться" в різні боки, значно збільшується об'ємна площа, а навантаження від речей розподіляється рівномірніше.

 
Модель "Фенікс"

Подібна до попередньої моделі за формою, але дещо більше за габаритами. Її можна використовувати як офісний гардеробний вішак або для домашньої експлуатації молодою сім'єю. Вона дуже стильна та зручна. Натуральна дерев'яна основа вішака забезпечує її найкращими якостями – міцністю, надійністю та довговічністю. Покриття поліуретановим лаком дозволяє побачити красиву натуральну текстуру берези, що особливо важливо в такому символічному виробі.

Ми, компанія “FENSTER”, вже понад 25 років виготовляємо вироби з натурального дерева для дому та інтер'єру. Враховуючи тенденції розвитку ринку та асортименту продукції, ми постійно перебуваємо в процесі оновлення та вдосконалення. Це дозволяє нам йти в ногу з часом та відповідати високим вимогам наших покупців. З повним асортиментом нашої продукції Ви можете ознайомитись на нашому сайті fenster.ua та купити вішаки за доступною ціною. Ми раді створити те, що Ви шукаєте!