uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Рейли та стійки для одягу

Рейли та стійки для одягу

Що таке рейл для верхнього одягу?

Все частіше у пошукових запитах люди шукають та хочуть купити рейл для одягу. Що це за новинка на меблевому ринку і що рейл являє собою ми і спробуємо розібратися в даній статті. Сама назва рейл у побуті з'явилася нещодавно і являє собою ні що інше, як класичний підлоговий вішак для верхнього одягу. Особливістю є наявність спеціальної перекладини або тремпеля на вішаку для зручності розміщення на ній одразу цілої групи речей. Область застосування рейлів досить широка, це можуть бути ательє та майстерні з пошиття одягу, торгові майданчики та магазини, а також виставкові зали для показу мод. Не винятком стане використання рейлів для одягу під час планування домашнього інтер'єру.
 
 

Ось ми і розібралися що таке рейл для одягу, а тепер поговоримо який матеріал виробники використовують при виробництві вішаків і стійок для підлог. В першу чергу поперечина має бути досить міцною, щоб витримувати велику кількість речей, тому найчастіше як матеріал використовують метал. Це можуть бути круглі порожнисті трубки з хромованим покриттям або квадратна труба перерізу, пофарбована в різні відтінки. Головна перевага рейлу – це безперечно демонстрація гардеробу та безпосереднє зберігання одягу. Підлогові стійки цього типу можуть оснащуватися коліщатками для їх більшої мобільності та зручності. Спеціальні полиці для зберігання та показу взуття також можуть бути включені до конструкції.


 
 
Рейли - надійний помічник

Найчастіше рейл це вішак, що не має фіксованої ширини та довжини і передбачає можливість додавання до бази додаткових елементів. Компанія виробник «Фенстер» розпочала серійний випуск кількох лінійок такої продукції. Рейл для одягу з поперечиною серії "Квадро" налічує п'ять моделей, виконаних в єдиному стилі. Кожна модель стійки доступна у чотирьох варіантах розмірів. Купити рейл в Україні потрібного розміру наразі досить просто. Ми гарантуємо Вам, що наші вироби варті уваги. За належного догляду така стійка прослужить своїм господарям максимально довгий час. Рейли для підлоги серії «БЮС» - це металеві стійки з хромованим покриттям. Створивши композицію з таких вішаків гардероб у магазині виглядатиме дорого та стильно.
 

 

Наші металеві стійки займають дуже мало місця в передпокої або магазині, але при цьому можуть вмістити на собі дуже багато одягу. У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити рейл недорого. Ми є провідними виробниками стійок для підлоги в Україні. Так що, якщо Ви задумалися про те, щоб зберігати свій гардероб або виставляти товари у власному магазині відзначте наш рейл (стійка, вішак). Ми завжди готові запропонувати Вам купити вішаки, стійки, рейли доступні в широкому асортименті. У нас дуже зручна доставка та способи оплати. Величезний список клієнтів у всій країні. Наша продукція виділяється з інших товарів своєю міцністю і низькими цінами.