uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Торгівельне обладнання підлогові стійки серії БЮС

Торгівельне обладнання підлогові стійки серії БЮС

Вибираємо торгівельне обладнання до магазину?

Зайшовши до торгового центру чи зали торгового приміщення, мало хто замислювався, що інтер'єр цього закладу складається з предметів, що належать до типу торгівельне обладнання. Затишок магазину – це, безсумнівно, важливий елемент його оформлення, але також важливим є і прибуток, який очікує на його власник. З цим завданням Вам і допоможе спеціалізоване обладнання для торгівлі. Для початку давайте, розділимо на групи меблі, що належать до торгового обладнання. Це можуть бути прилавки, стелажі з вітринами, стійки для одягу, дзеркала і підлогові вішаки.


Наш інтернет магазин займається реалізацією підлогових вішаків та стійок для одягу від компанії виробника «Фенстер», яка розробила цілу серію торгівельного обладнання спеціально для втілення Ваших проектів та планів. Стійки з металу серії «БЮС» - це вишуканий і неповторний дизайн, що межує з впевненістю і міцністю. На даний момент модельний ряд вже налічує чотири варіанти вішаків, виконаних в єдиному стилі, але відмінних за дизайном та габаритними розмірами. Такий широкий вибір вже має в своєму розпорядженні масу варіантів для оформлення Вашого магазину.
 
Особливості пропонованої продукції

Дані моделі виготовляються серійно, проте ми приймаємо від наших клієнтів різні побажання щодо покращення торгових стійок та реалізуємо за їх допомогою нові вироби, які поповнять модельний ряд вже незабаром. Як виробники при проектуванні ми замислюємося над тим, як виглядатиме зала з вашою продукцією та нашими стійками для підлоги, тому кожний металевий вішак для одягу має чудовий зовнішній вигляд і ідеальну стійкість. Хромовані трубки надійно з'єднані між собою спеціальними кріпленнями. Вся конструкція є повністю розбірною – це дуже зручно при використанні стійки підлоги на виїзних заходах або при переїзді.


Величезний плюс нашої продукції полягає в тому, що звістка торгового залу після оформлення буде виглядати однорідно та стильно, а це, безсумнівно, успіх, щоб надати Вашій компанії необхідного статусу. Металеві стійки «БЮС-3» та «БЮС-4» оснащені полицями для взуття та головних уборів, таке доповнення буде значним для розширеного асортименту в магазині. Купити стійку металеву серії «БЮС» Ви можете на сторінках нашого сайту, пройшовши посилання на зображення відповідної моделі. Крім підлогових стійок, описаних у даній статті, ми рекомендуємо Вам ознайомитися з торговим обладнанням серії «Квадро», а також з іншими цікавими моделями виробництва.

Всю необхідну інформацію Ви знайдете у картці товару, а також можете уточнити її у нашого менеджера, зателефонувавши по одному з наших телефонів на сайті. Товар завжди на складі, ми готові співпрацювати як з оптовими покупцями, так і в роздріб.