uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті

Зміст

 • Меблі для готелів, барів, кафе та ресторанів

  Підбираючи меблі в готель потрібно мати уявлення про майбутню концепцію як виглядатимуть холи та просторі площі залів приміщення. Таке завдання аж ніяк не легке і потребує максимум зусиль. Ця стаття послужить деяким керівництвом, на предмет того які меблі купити для готелю варто, а які ні і як вигідно її поставити, щоб інтер'єр виглядав живо і привабливо, але при цьому меблі не псували б його своєю надмірною присутністю.
  2016-07-12
 • Як вибрати банкетку?

  Відомо, що банкетки прийшли в наші будинки і міцно закріпилися в їхньому інтер'єрі через кілька століть, коли їх використовували як місце для відпочинку на світських прийомах, банкетах та балах. Тепер цей вид меблів часто використовують як банкетку у передпокій або як зручний м'який пуф в спальню. На сьогоднішній день меблева промисловість пропонує нам безліч варіантів цього виду меблів. Банкетка з полицею для взуття або без неї, взуття з сидінням або як ящик для ключів і дрібних предметів. Різні форми та дизайнерські рішення роблять просту банкетку в коридор чимось більшим, ніж місце для зберігання взуття. Демонстрація поваги до гостей відразу з порога перетворює ці меблі на знак уваги і сприяє гостю до комфорту і затишку з Вашого боку.
  2016-05-13
 • Вибираємо вішак для одягу

  Передпокій це місце, з якого починається будь-яка квартира або будинок і часто вважається, що її інтер'єр - це візитна картка господарів. У цій статті ви дізнаєтесь, як прикрасити свій передпокій не лише декоративними, а й функціональними речами. А саме мова піде про вішаки для верхнього одягу та їх різновиди. Більшість передпокоїв наших квартир не можуть похвалитися розмірами приміщення і іноді не дозволяють поставити шафу-купе, щоб помістити туди всі свої речі та речі гостей. Простим і вірним рішенням у такій ситуації є покупка настінного чи підлогового вішака. Часто вішак підлоговий називають стійка для одягу або вішак для гостей, але про все по порядку.
  2016-04-29