uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Меблі для готелів, барів, кафе та ресторанів

Меблі для готелів, барів, кафе та ресторанів

Меблі для готелю, кафе, барів та ресторанів

Підбираючи меблі в готель потрібно мати уявлення про майбутню концепцію як виглядатимуть холи та просторі площі залів приміщення. Таке завдання аж ніяк не легке і потребує максимум зусиль. Ця стаття послужить деяким керівництвом, на предмет того які меблі купити для готелю варто, а які ні і як вигідно її поставити, щоб інтер'єр виглядав живо і привабливо, але при цьому меблі не псували б його своєю надмірною присутністю.
Розставити меблі важливо таким чином, щоб весь простір готелю використовувався раціонально, а клієнт відчував максимальний комфорт від перебування. Обов'язково слід приділити увагу статусу кожного готельного номера та його класу, оскільки всі вони мають бути по-своєму унікальними та різними.

Звісно, що інфраструктура готелю не обмежується одними лише вітальнями та приймальними залами. У такому разі необхідно продумати які купити меблі для кафе, меблі для тераси, а які для ресторанів та барів.

Банкетка "Венеция"

Такі меблі повз свою комфортність повинні мати підвищений відсоток міцності, а також високий ступінь до зносу. Всі естетичні, а також ергономічні фактори, безперечно, вплинуть на відвідувача в цілому. Інтер'єр ресторану дуже чутливий до меблів, що знаходяться у ньому. Тут будуть присутні меблі для барів, високі стільці для зручного сидіння, а також шикарні шкіряні крісла, в зонах підвищеного комфорту..

Меблі для кафе та барів повинні відповідати статусу закладу. Зверніть увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Меблі для ресторанів повинні мати солідний вигляд, тому натуральне дерево в якісній обробці просто має бути в інтер'єрі.

Використання пластикових меблів підійде більше як меблі для бару чи кафе. На таких меблів можна трохи заощадити при веденні ресторанного бізнесу, але не варто забувати, що навіть такі меблі повинні бути зручними, не дивлячись на нетривале сидіння за нею.

Якщо Ви плануєте надавати свої послуги на відкритому повітрі, то меблі для літнього кафе підійдуть куди краще за звичайні. Цей тип меблів завжди повинен бути максимально легким для перенесення та мати можливість складатися для швидкої перестановки. Меблі для літнього майданчика повинні вміти витримувати різні погодні умови, поверхню відштовхувати воду, а матеріал текстилю стійкий до плям і бути легким у прибиранні та чищенні..   
Сьогоднішня меблева промисловість в Україні стала виходити на новий рівень, тому підібрати та купити меблі у вітальню, меблі в кафе чи бар не складе труднощів. Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент продукції від компанії виробника «ФЕНСТЕР».
На наших сторінках Ви зможете знайти:
  • меблі для ресторанів та кафе;
  • меблі для готелів;
  • меблі для літніх майданчиків;
  • меблі для пансіонатів та дитячих таборів;
Зверніться до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті, якщо Ви не змогли знайти відповідний для Вас варіант. Вони із задоволенням Вам допоможуть і порадять підібрати потрібні меблі.

Доставка товарів до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра або інших міст здійснюється через мережу транспортних служб за їх тарифами, за винятком акційної продукції, коли вартість доставки ми беремо на себе. Або у разі оптового продажу, коли ми доставляємо меблі власним транспортом.