uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Новинки виробництва

Новинки виробництва

Новинки виробництва

Компанія виробник «Фенстер» створює свою продукцію в різних стилях від усталеної класики до нових течій хай-теку. Неодноразово ми створювали розкішні дизайни банкеток і пуфів, які готові дивувати, але при цьому залишатися в рамках лаконічних форм і строгих концепцій. Серед решти продукції, такої як журнальні столики або вішаки для підлоги кожен зміг виділити для себе і вибрати відповідний стиль. У цій статті ми познайомимо Вас з декількома новинками виробництва в категорії підлогові вішаки та стійки для верхнього одягу.
 

Сучасний дизайн та мінімалізм для радикальних рішень було обрано не випадково. Зараз вироби мають чіткі лінії, але при цьому з можливістю не виділятися, а навпаки зливатися із загальним інтер'єром у кімнаті найпопулярніші при оформленні дизайну. Моделі, які ми розглянемо в цій статті, вже доступні для замовлення. Стійка металева серії «Квадро» має два різновиди. "Квадро-1" виконана повністю з металу, у той час як у моделі "Квадро-2" ніжки виготовлені у вигляді дерев'яної полиці для взуття із високоякісного ДСП.

Ви можете купити стійку підлогову з металу однієї з чотирьох запропонованих форм на сайті. Унікальною можливістю може стати взаємозамінність основного каркасу вішака альтернативним. Це дуже зручно при оформленні торгових вітрин у бутику або магазині з одягом, де є необхідність швидко змінити асортимент. Використовувати стійку для підлоги дуже приємно і в особистих цілях, наприклад, для зберігання власних речей у передпокої або спальні.

 
     
 
Розглянемо незаперечні переваги купівлі наших вішаків:

•    Бездоганна альтернатива перед аналогічними виробами з Китаю, Польщі та інших країн. Наші матеріали пройшли перевірку часом. Ми виготовляємо вішаки для підлоги вже більше 20-ти років в Україні.
•    Значна економія коштів. Продукція доступна кожному, а ціна завжди завидно нижча.
•    З нами ви реалізовуєте свої мрії реалістичного та практичного інтер'єру. Завдяки широкому асортименту, різновидам, відтінкам та дизайну продукції.
•    Регулярно наші дизайнери працюють над пошуком нових образів ідей та фактур.

Ще однією новинкою стала серія вішаків для підлоги «Гамма». Як і її попередниця, стійка також виготовлена з металу, але має більш гладку форму конструкції. Круглий переріз металевої трубки пом'якшує строгість виробу, тим самим дозволяючи розміщувати її в будь-якому інтер'єрі, не прив'язуючись до особливостей дизайну. Надалі ми плануємо урізноманітнити цю серію варіантами на коліщатках для ще більшої комфортності переміщення вішака в приміщенні.

Погодьтеся, іноді так хочеться замість старої обстановки, що вже набридла, вдихнути в кімнату сучасного і модного стилю. Наша компанія чудово це розуміє і тому намагається щодня приділяти увагу розширенню асортименту та впровадженню свіжих ідей.