uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Підлогові пересувні вішаки для одягу

Підлогові пересувні вішаки для одягу

Підлогові пересувні вішаки для одягу

Серед підлогових вішаків, які покликані покращити комфорт від перевдягання та зробити його швидким і легким існує ряд вішаків та стійок оснащених додатковими коліщатками для їхньої більшої мобільності. Незважаючи на те, що практично всі персональні підвісні вішаки або стійки для верхнього одягу є досить легкими для перенесення коліщатка у підстави співслужать часом дуже важливу роль.

У цій статті ми розглянемо кілька мобільних вішаків з коліщатками на прикладі моделей магазину «Фенстер» і дізнаємося в яких ситуаціях купити вішак такого плану буде вигідніше ніж звичайну.
Часто вибираючи дитячий вішак, батьки зупиняються у випадках здатних спростити дитині її використання. З одного боку, коли вішак легкий і не обвішаний одягом переставити його в інше місце не складе значних труднощів навіть для дитини. Але якщо раптом дерев'яна стійка «Умка» вже має на собі не одну пару піджаків або суконь, такий процес може ускладнити переміщення. Інша річ, коли на допомогу приходять маленькі коліщатка. Вішак з коліщатками має таку саму стійкість, що і вішак зі звичайними ніжками, а її переміщення займе всього кілька секунд.

Розглянемо ситуацію, в якій повноцінна мобільна стійка для верхнього одягу, наприклад, Хром здатна стати невід'ємною частиною будь-якого заходу. Переставити стійку, повністю зайняту речами гостей чи відвідувачів одній людині, досить складно. Щоб це здійснити, довелося б взяти кого-небудь на допомогу або спочатку зняти весь одяг, а потім розвісити його знову. Погодьтеся, такий підхід не надто добрий з погляду етики. Перекотити стійку на коліщатках в нове місце куди зручніше і приємніше.

Той же принцип підійде і для господарів магазинчиків, які торгують верхнім одягом. Використовуйте мобільні вішаки для підлоги як вітрини. Вам не доведеться витрачати час, щоб змінити розміщення у своєму бутику. Змінити ракурс або пересунути стійку на коліщатках в інший кут займе всього кілька хвилин і ось уже інтер'єр магазину виглядає по-новому.

Замовити мобільні вішаки для будь-якого інтер'єру допоможе наш менеджер. Стійки з дерева чудової якості та завжди за доступними цінами. Фабричне виготовлення та гарантія якості від компанії виробника.