uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Ковані банкетки

Ковані банкетки

Ковані банкетки

Банкетки – це частина гарнітури серед інших кімнатних меблів. Такі меблі виконують цілу низку зручних функцій. Банкетка може бути використана як м'який пуф, тумба з полицею для взуття або стілець зі спинкою або без неї. Купити ковані банкетки від компанії «Фенстер» - пропонує наш інтернет магазин. Вироби з кування частіше розміщують у передпокоях, проте доречним стане їхнє розміщення в спальнях, а також у вітальні та офісні кабінети. Ковані банкетки здатні своїм вишуканим зовнішнім виглядом суттєво урізноманітнити приміщення та вигідно змінити його інтер'єр.

Зовнішній вигляд наших кованих банкеток виконаний методом холодного кування. Усі художні елементи виконані процедурою згинання порожнистої трубки на спеціальному імпортному устаткуванні за заданим шаблоном. Після деталі шліфуються та покриваються порошковою фарбою з подальшою полімеризацією при високих температурах. Такий підхід робить виріб витривалішим і стійкішим до впливу зовнішніх факторів. Серед інших переваг інтернет магазин кованих банкеток пропонує Вам широкий асортимент оббивних тканин. Ми використовуємо в роботі 5 та 6 категорію – це щільна меблева тканина з натуральними волокнами та екошкірою.

Міцний матеріал, що не витирається з роками, має складний малюнок із вплетеними золотими та срібними нитками. Деякі з наведених варіантів мають різні габаритні розміри, але при цьому виконані в єдиному стилі. Це чудова можливість створювати необхідну композицію у будинку. Кована банкетка – це гарантовано меблі на роки без перебільшення, до того ж доступну ціну на банкетку з металу Ви зможете знайти лише у нас.

 
Чому купити банкетку вигідніше, ніж стільці або, наприклад, крісла?

•     Банкетка заощаджує простір. Вона набагато менше стільців зі спинками або об'ємних крісел.
•    Мобільність. Головний козир. Пам'ятайте, що насамперед ковані банкетки – це місце для короткочасного відпочинку людини.

Сидячи на банкетці зручно перевзутися. Запропонуйте зручне та комфортне місце для гостя, що очікує, поки Ви не закінчили зі справами.

Кована банкетка є вже готовим продуктом, тому поставляється у зібраному вигляді у фабричному впакуванні. Ми працюємо з усіма вантажоперевізниками в Україні та приймаємо замовлення з будь-якого міста країни. Купити ковану банкетку у Києві, Харкові чи Одесі тепер не проблема. Обов'язково загляньте і в інші розділи нашого сайту, тому що мимо кованої продукції ми виробляємо велику кількість дерев'яних банкеток, пуфів і підставок для взуття.