uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Як підібрати правильний костюмний вішак?

Як підібрати правильний костюмний вішак?

Як підібрати правильний костюмний вішак?

Не тільки людям, які ведуть ділові відносини з партнерами, а й звичайним офісним співробітникам, втім, як і кожній людині хочеться зберігати свій одяг для повсякденного використання у належному вигляді. Це не тільки практично і зручно, а й красиво. У цій статті ми розглянемо те, як підібрати персональний костюмний вішак і які вони бувають.
 
Вішаки-плічки сьогодні виготовляють із різних матеріалів – це дерево з елементами металу, художнє кування або навіть пластик. Незважаючи на величезну кількість матеріалів виділити можна, мабуть, тільки два, найбільш популярні на сьогоднішній день. Костюмний вішак з дерева в композиції з металом підійде до будь-якого інтер'єру, без перебільшення додавши в нього свою особливість.
 
Розглянемо кілька основних відмінностей серед цих представників вішаків для підлоги на прикладі продукції компанії «Фенстер», яку Ви зможете замовити зі сторінок нашого інтернет-магазину. Перший костюмний вішак, про який хочеться поговорити модель «Стандарт». Класичний вішак-слуга з плічками під піджак і виносним тримачем для штанів або штанів. Опора у вигляді однієї ніжки закріпленої біля основи стійкою платформою. Вішак не передбачає окремої полички для взуття, але саме це дозволяє йому бути оптимально компактним в інтер'єрі.
 
Вішак для підлоги «Компакт» - як і в попередньому випадку, є вішаком без полиці для взуття. Ця дерев'яний вішак трансформер компенсує свій недолік величезним плюсом. Його можна зібрати в охайну форму всього в один рух і розкласти у разі потреби так само швидко. А змінне взуття можна завжди залишити поряд із вішаком. Такий костюмний вішак дуже красиво виглядає у розкладеному вигляді, натуральне дерево, покрите лаком, лише підкреслить наміри господаря бути завжди і у всьому охайним.

Вішаки підлогові моделей «Альта», «Уют-2», «Комфорт-2», «Комбі» - це подвійні вішаки, що мають невелику поличку для взуття біля основи. Такі вішаки користуються найбільшою популярністю серед наших клієнтів. Купити підлоговий вішак та підібрати потрібний Ви зможете, пройшовши за посиланнями під їх назвами. Подвійні костюмні вішаки зручні у повсякденному використанні. Так, наприклад, у моделі «Альта» крім полиці для взуття передбачена спеціальна секція, щоб повісити краватку.
 
Окремо хочеться сказати і про ковані костюмні вішаки. Замовити кованний вішак можна у нас на сайті. «Антик» - це вішак, створений методом холодного кування. Така продукція підійде творчим людям. Кований метал – це завжди особливий статус та вишуканий смак. Додаткова міцність при цьому додає і ваги до вішака. Багато хто вважає, що чим важча стійка, тим вона стійкіша. З нашою продукцією Вам не потрібно перевіряти чи розвіювати цей міф. Усі вироби ретельно перевіряються перед упаковкою на підприємстві та відповідають високим стандартам якості.

 
Переваги костюмних вішаків нашого виробництва


  • Одяг зберігає охайний зовнішній вигляд, не зминається
 
  • Вішак не псує зовнішній вигляд приміщення, як нагромаджений, наприклад, одягом стілець
 
  • Такий вішак легко перемістити з одного місця на інше
 
  • Одяг на такому вішаку краще сохне і провітрюється, ніж у закритій шафі
Ми працюємо на всій території України. Кожен, хто зайде в розділ підлогові вішалки зможе підібрати для себе персональний варіант стійки виходячи з особистих критеріїв, скільки і який одяг він буде на ній розвішувати. Телефонуйте по наших телефонах, наші менеджери ввічливо підкажуть вам і допоможуть з вибором, а також розкажуть Вам всю необхідну інформацію про продукт.