uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Як підібрати колірну гаму меблів у квартирі?

Як підібрати колірну гаму меблів у квартирі?

Як підібрати колірну гаму меблів у квартирі??

Підбір колірних відтінків меблів - це не просто перерахування відомого колірного ряду і примірка його до столу, шафи, крісла або вішаки. Очевидно, що вибір справа комплексна з урахуванням розмірів приміщення та інтер'єром, для якого планується придбання меблів. Вдалий вплив кольору на меблі відбувається ще й завдяки іншим основним факторам. Текстурою дерева, або імітацією його покриття, фактурою та стилем виконання, а також безпосереднім призначенням. Численні думки фахівців щодо підбору кольору вражають своєю кількістю. Одні радять робити вибір від темпераменту людини, інші навіть ґрунтуються на принципах кольоротерапії як методу підсвідомо заспокійливого або збуджуючого.
 

 
За стилістикою виконання: інтер'єр та меблі.

Завжди вважалося, що в класичному розумінні відповідності меблі та інтер'єр збігаються за стилем один з одним. І хоча деякі сучасні дизайнери використовують змішування стилів, навряд такий підхід можна назвати нормою. Навіть якщо експеримент і виходить вдалим, дизайнер завжди експериментує у клієнта, а не вдома. Можна сказати наступне, що не завжди колір меблів варто робити превалюючим над рештою кольорів кімнати. Якщо письмовий стіл є виразною частиною інтер'єру, то, безумовно, на ньому і варто акцентувати увагу, вибравши як колір контрастний варіант. У сучасній стилістиці мало підійдуть коричневі відтінки, спробуйте сріблястий, білий чи навіть червоний кольори.
 
Вплив деревини текстури на колірне сприйняття меблів.

Навіть після фарбування натуральне дерево зберігає свою текстуру, що характеризує ту чи іншу породу. Дерев'яна банкетка з масиву берези завжди буде вигідніше виглядати, ніж її дешеві аналоги з ДСП. Такі меблі вважаються солідними і представницькими, вселяє спокій і впевненість. Злегка помітна текстура берези вносить свіжість до передпокою чи спальні. Такі висновки орієнтовані традиційне сприйняття і є досить умовними, хоча й допомагають під час виборів кольору.
 
 
Чи залежить колір меблів та її цільове призначення?

Хоча сьогодні завдяки творчості дизайнерів існує низка допусків. Цільове призначення багато в чому і визначає колір меблів. Така особливість є найбільш помітною при оформленні дитячої кімнати. Спальне місце намагаються зробити візуально спокійнішим, м'які постільні тони. У той час як активна зона вимагає стимуляції та руху дитини. Наприклад, персональна дитяча вішалка для підлоги зеленого, червоного або синього кольору, в поєднанні з білим зробить його емоції яскравішими. А момент перевдягання цікавим та простим. Меблева фабрика FENSTER давно досягла добрих результатів поліцвітності при використанні натуральної деревини у своїх виробах.
 

 
Передпокій більш різноманітний за стилістикою і дозволяє пробувати різні колірні виконання. І якщо багатобарвне оформлення передпокою вже увійшло в моду, то навряд чи вітальня, призначена для спокійного відпочинку, прийме такий підхід до меблів. Настінна або вішалка підлоги можуть відрізнятися один від одного відтінками, і це ніяким чином не зіпсує композицію і зовнішній вигляд кімнати. Найгнучкішими природно залишаються кухні. Їхня стилістика та фактура найбільш різноманітна. Стиль тут визначає кухонний гарнітур. Оскільки він займає практично весь простір, меблі і створює інтер'єр всього приміщення. Кухонні столи – важливий атрибут, який, так чи інакше, виділити доведеться, зробити це за допомогою яскравого кольору дуже зручно.