uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Правильний вибір письмового столу

Правильний вибір письмового столу

Правильний вибір письмового столу

Сьогодні комп'ютерні столи та поняття письмовий стіл практично межують у сучасному інтер'єрі. Проте потреба у класичних письмових столах не зникла. Такі столи користуються популярністю під час оформлення домашнього кабінету. При плануванні інтер'єру стіл стане не просто незамінними меблями, а необхідністю. Ідеально підходить і для студентської кімнати, де підліток користується комп'ютером не так часто.

У чому власне привабливість та особливість письмового столу – це широка стільниця, на якій можна вільно розмістити підручники та документи. Габарити та форма, ось головні переваги цих меблів. Якщо все ж таки ви хочете купити письмовий стіл школяру, звертайте увагу на екологічність матеріалів виробу. Здоров'я та безпека дітей завжди враховуйте насамперед. Тепер розберемося за матеріалами, якими вони можуть бути?

 
Популярні матеріали під час виготовлення письмового столу фабрикою:
 
  • ДСП – це найчастіший матеріал, що використовується під час виробництва. Чим менше ДСП містить формальдегідів, тим виріб вважається якіснішим. В іншому ж, письмові столи з ДСП надійні та досить міцні. Терплячі до більшості умов використання. Має широку палітру різноманітних текстур, Вам залишається лише підібрати необхідну кімнату, що поєднується з інтер'єром.
  • Натуральне дерево – матеріал, безумовно, один із найдорожчих на меблевому ринку. Але його незаперечною якістю є зовнішній вигляд та довговічність. Письмовий стіл із дерева легко відреставрувати навіть у разі пошкодження. Дерево в інтер'єрі – завжди багатий зовнішній вигляд.
  • Метал - ще досить недавно, комбіновані меблі з металу мали попит лише під господарські або виробничі приміщення. Але з приходом сучасного стилю loft низка українських виробників стали частіше використовувати його у своєму асортименті. Столи виходять досить стійкими до зношування та дуже міцними. Гнучкість металу дозволяє отримати практично будь-яку форму за збереження тієї ж міцності.


Крім перерахованих основних матеріалів, виробники так само використовую скло та пластик, але при виготовленні письмового столу ці матеріали зустрічаються дуже рідко. Наприклад, скляний стіл підійде лише до сучасного дизайну. Температура стільниці буде значно нижчою, ніж відчуття її в кімнаті. Це може нести не властивий дискомфорт людині, що сидить за ним. До того ж такий стіл дуже крихкий і вимагає акуратного транспортування.

Торкнемося ще деякі важливі аспекти, на які слід звернути увагу при покупці письмового столу. Найбільш популярними вважаються столи із закругленими кутами. Вони краще виділяються в інтер'єрі та допомагають уникнути випадкового травмотизму. Такий варіант варто розглянути людям, у сім'ях яких є діти. Оптимальним варіантом стане стіл письмовий з висотою до 80 см. Пам'ятайте, що лікті при сидінні повинні перебувати на рівні грудей. За функціональністю стіл з поличками чи ящиками вважається більш практичним. Туди можна складати підручні речі, не потрібні для роботи в даний момент.
Меблева фабрика Fenster пропонує широкий асортимент виробництва. Купити письмовий стіл в Україні сьогодні стало можливим. Ми робимо доступні ціни, оскільки працюємо без посередників та не реалізуємо імпортну продукцію. Наша продукція відрізняється від аналогічних пропозицій гарною якістю складання. Всі елементи і деталі щільно прилягають один до одного і не мають не рівних поверхонь. У нашому інтернет магазині також можна купити кухонний стіл, комп'ютерний стіл, стіл в офіс.