uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Оформлення передпокою в орендованій квартирі

Оформлення передпокою в орендованій квартирі

Сторінка для швидкої покупки

Як правило, вибір меблів для передпокою – досить складне завдання через скромні габарити цього приміщення. Якщо йдеться про орендовану квартиру, то ситуація ускладнюється подвійно. Погодьтеся, навряд чи є сенс встановлювати в ній вбудовану шафу або повноцінний передпокій, створений за індивідуальними розмірами. Якщо вам важливо зробити економно і практично, вибирайте окремі види меблів і комбінуйте їх між собою. Грамотно підібрані речі дозволять вам організувати досить функціональний передпокій та виручать вас навіть тоді, коли ви придбаєте постійне житло.
 
Фабрика "FENSTER" пропонує широкий вибір високоякісних меблевих товарів для облаштування передпокою.Вішаки для одягу – першочергові елементи кожного житлового приміщення. Ми пропонуємо кілька видів виробів – настінні вішаки, вішаки для підлоги, а також стійки для одягу. Кожен виріб має свої індивідуальні переваги, але поєднує їх одне – мобільність. Вішаки займають мінімум місця, можна з легкістю змінювати їхнє місце розташування і надалі використовувати не тільки у передпокої.Взуття та банкетки – не менш популярні вироби у наших будинках. Це можуть бути окремі вироби або моделі "2 в 1". Враховуючи те, що у передпокої не так багато вільного місця, гарна взуття допоможе вам компактно та безпечно скласти на зберігання взуття всієї родини. Правильна конструкція та якісні матеріали збережуть зовнішній вигляд вашого взуття максимально довго.

Дзеркало – це ще одна константа передпокою. Погодьтеся, дуже незручно йти до спальні, щоб оцінити свою цибулю у верхньому одязі. Дзеркало виконує у передпокої важливу функціональну, а також декоративну роль. Магічні властивості дзеркал, здатних візуально розширювати простір, вигідно проявляються у невеликих передпокоях.

Якщо все перераховане вже є у вашому передпокої, можна цілком замислитися про її комфорт. М'який пуф логічно доповнить інтер'єр і створить зручне місце для сидіння.

З меблевими виробами від “FENSTER” навіть у орендованій квартирі Ви почуватиметеся як вдома.