uaru
Адреса інтернет магазину Україна м. Чернігів вул. Гребінки, 128 Вибрати товар ГРАФІК РОБОТИ. 8:00 до 19:00 Без вихідних Дивитись на карті
Mask
Українська меблева фабрика
всі предмети інтер'єру в одному місці
Знайти нас на карті
ГРАФІК РОБОТИ:
8:00 до 19:00 Без вихідних
Головна Статті Як підібрати меблі для кухні

Як підібрати меблі для кухні

  Як підібрати меблі для кухні
 
Створюючи будинок своєї мрії, ми наділяємо значенням кожен його куточок. Однак у всі часи особлива увага завжди приділялася облаштуванню кухні. Ця кімната і досі залишається головним місцем зберігання сімейного тепла та затишку. Незалежно від того, обставляєте ви будинок самі або вдаєтеся до послуг дизайнера, важливо створити в ньому свою особливу зону комфорту та неповторності.

Якщо ви бажаєте раціонально розпорядитися своїми метрами, рекомендуємо спочатку обміркувати кілька важливих моментів:
  1. Де розташовуватиметься робоча та обідня зона, які меблі для них підійдуть?
  2. Яка техніка вам потрібна, які варіанти її розміщення можливі?
  3. Чи потрібне вам місце для годування домашньої тварини?
  4. Скільки людей буде розміщуватися за столом і скільки разів на день?
  5. Чи бажаєте ви поєднати обідню зону з зоною відпочинку, де можна подивитися телевізор або прийняти гостей?
  6. Якщо на кухні є нестандартні ніші, виступи чи кути, важливо вигідно їх використовувати.
Якщо ви визначилися з відповідями на викладені вище питання, то можна сміливо приступати до безпосереднього вибору меблевого гарнітура. На цьому етапі важливо врахувати всі попередні нюанси та визначитися з найбільш оптимальним варіантом розміщення меблів.

Якщо у вас компактна кухня, то ідеальним буде L-подібне розміщення меблів. Тут передбачається наявність робочої поверхні та містких кутових шаф. Такий поділ простору дарує можливість вільного переміщення та оптимального зонування простору.
Для довгої та вузької кухні ідеальним буде лінійний варіант розміщення гарнітуру. Перевагою даного розташування є велика робоча та обідня зона. Меблі можна розташувати в одну або дві лінії вздовж паралельних стін (якщо ширина кімнати дозволяє).

Особливо популярні у сучасних великих квартирах та будинках острівні (півострівні) кухні. У центр приміщення виноситься робоча зона - як правило, це миття та газова плита (острівне розташування) або барна стійка (півострівний варіант).
Якщо у вас квадратна площа приміщення, можна скористатися П-подібним способом розміщення меблів – вздовж трьох стін. Це відмінний варіант для тих, хто має велику кількість кухонної техніки та різних систем зберігання.

Матеріал виготовлення відіграє ключову роль не тільки у формуванні зовнішнього вигляду кухні, але і її надійності та довговічності. Як основний матеріал у виробництві використовують натуральне дерево, ламіноване ДСП, МДФ у поєднанні з металом, склом, штучним або натуральним каменем.
Кухні з масиву натурального дерева – це меблі представницького класу, які характеризуються високою ціною, хорошими споживчими характеристиками та привабливим зовнішнім виглядом. Недоліком дерев'яного кухонного гарнітура є недостатня вологостійкість і залежність від кліматичних умов. При перепадах вологи та температури дерево здатне деформуватися, а також піддаватися біологічним ушкодженням (розвиток грибка, плісняви тощо).

Кухні з ЛДСП або МДФ – доступніші бюджетні варіанти, які мають високі експлуатаційні властивості – витримують великий діапазон температури та вологи, прості у догляді, надовго зберігають свій первісний вигляд. Завдяки наявності полімерних кромок вироби захищені від впливу вологи та інших негативних побутових факторів. Підвищена гнучкість та пластичність МДФ дозволяє отримувати вироби більш складних конфігурацій та форм.
Для раціонального використання корисної площі, рекомендуємо вибирати меблі з висувними кошиками та ящиками, де акуратно зберігатимуться кухонне приладдя та посуд. У кутових шафах використовуйте системи "карусель" - кілька полиць, які обертаються навколо вертикально надійно закріпленого стрижня. Це дуже заощаджує простір, максимально використовуючи внутрішній об'єм тумби.

Здавна головним атрибутом кухонної кімнати є обідній стіл. Саме за столом регулярно збирається на трапезу вся родина, стіл духовно поєднує покоління та скріплює їх енергетичні зв'язки. Тому так важливо приділити увагу вибору кухонного столу, щоб він став не просто місцем їди, а й символічним духовним центром вашої родини.

Кухонний стіл має бути функціональним та максимально ергономічним. Встановлено, що для комфортного розміщення людини за обіднім столом на кожного, хто сидить, має припадати 60-70 см місця. Тобто. вибирайте розмір столу виходячи з кількості членів вашої родини, якщо площа кухні дозволяє - рахуйте із запасом.
Столи-трансформери - ідеальне рішення для тих, хто часто приймає гостей. Невеликий стіл за допомогою додаткових висувних планок здатний збільшитись у 2-4 рази.
Вибираючи обідній стіл, приділіть особливу увагу його формі. Якщо площа приміщення дозволяє - віддайте перевагу круглому або овальному столу. Такі меблі займають чимало місця, але надають усім, хто сидить, однакові можливості і простір. Також унеможливлюється отримання травми про гострий кут.

Квадратна чи прямокутна форма столу ідеальна для невеликого приміщення, т.к. дозволяє помістити стіл раціонально під стінкою, а в разі необхідності – висувати до центру кімнати.Вибираючи меблі для кухні, не забудьте врахувати загальний стиль інтер'єру вашого будинку. Постарайтеся створити в ній обстановку, що сприяє спілкуванню, і гармонійну атмосферу.